Monter Budowlany Konstrukcji Stalowych (DK/05/23)

Praca na budowie w okolicach Drezna.

Opis stanowiska :

  • Montaż gotowych elementów metalowych na fasady budynku,
  • Montaż balustrad balkonowych,
  • Praca na podstawie planów budowlanych
  • Praca od poniedziałku do czwartku (40h tygodniowo).

Oczekujemy :

  • Obsługa elektronarzędzi (laser, wiertarka, szlifierka, wkrętarka),
  • Zdolności manualne,
  • Mile widziane wykształcenie ślusarskie,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Podstawowa/komunikatywna znajomość j. Niemieckiego,
  • Rzetelność oraz samodzielność podczas powierzonych zadań,
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B oraz samochód na wyjazd,
  • Dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy :

  • Stawkę 12€/h netto,
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca,
  • Możliwość pobierania zaliczek,
  • W pełni wyposażone i DARMOWE zakwaterowanie OPŁACANE PRZEZ NAS,
  • Po przepracowaniu 168h zwracamy koszty dojazdu do Niemiec w wysokości 100€,
  • Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych,
  • Zwracamy koszty amortyzacji samochodu oraz koszty dojazdu do pracy,
  • Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę.

TELEFON : + 48 539 198 295

E-MAIL : m.kocenda@weegree.com

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska