Monter/elektromechanik żurawi wieżowych (BOW/09/20)

Opis stanowiska:

  • Montaż i demontaż żurawi/dźwigów samowznoszących.
  • Montaż i demontaż żurawi/dźwigów wieżowych głównie: Potain, liebherr, terex, soima, raimondi.
  • Interwencje podczas różnych awarii.
  • Naprawy elektromechaniczne, elektryczne, mechaniczne itd.
  • Praca na zewnątrz.
  • Praca powyżej 3 metrów.

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 18,43€ brutto/h.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
  • Bezpłatny transport do pracy – dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.
  • Program „Polecaj pracę”za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 3 miesiące, otrzymasz od 150 do 300€.

Czego oczekujemy:

  • Kilkuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub/i holenderskiego – warunek konieczny.
  • Praktycznej wiedzy i znajomości zagadnień z zakresu mechaniki, elektromechaniki żurawi.
  • Dokładności, precyzji, samodzielności.
  • Prawa jazdy kategorii B i/lub możliwości wyjazdu własnym samochodem.

Dodatkowe informacje:

  • Praca od zaraz!
  • Kontakt telefoniczny: +48 77 543 18 52, +48 660 647 654.

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska