Monter fasad (NIEM/04/19)

Opis stanowiska:

  • Montaż płyt fasadowych (bardage) typu Trespa na budynkach przemysłowych typu hale, biurowce, supermarkety itp.
  • Montaż płyt warstwowych z materiałem izolacyjnym.
  • Montaż izolacji na dachach płaskich oraz hydroizolacji bitumicznej PVC, TPO.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku montera fasad.
  • Mile widziana znajomość języka francuskiego i/lub niemieckiego.
  • Umiejętność obsługi podnośników koszowych i wózków widłowych – mile widziana.
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.
  • Prawo jazdy kat. B – mile widziane.
  • Własne auto jako atut.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę na długi okres.
  • Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
  • Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
  • Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
  • Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
  • Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin).
  • Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.

Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52, 77 543 18 53.

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska