Monter okien i drzwi (PFT/01/20)

Opis stanowiska:

  • Prace w budynkach przemysłowych, użytkowych i mieszkalnych.
  • Montaż plastikowych okien i drzwi.
  • Montaż gotowych produktów u klientów firmy.
  • Praca na warsztacie oraz na wyjazdach do klientów.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie.
  • Stawkę 18 EUR brutto/godz.
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy przy montażu plastikowych okien i drzwi.
  • Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Możliwość wyjazdu własnym samochodem.
  • Własne zakwaterowanie.

Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52 lub +48 539 198 299.
  • Jeśli nie posiadasz wymaganego doświadczenia nie zniechęcaj się! Zaaplikuj a my postaramy się znaleźć pracę dla Ciebie!

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska