Monter podłóg przemysłowych (MPS/09/20)

 Opis stanowiska:

  • Montaż wykładzin w pomieszczeniach budynków użyteczności publicznej (szpitale, hotele, biura, itp.)
  • Montaż wykładzin podłogowych z PCV, linoleum, kauczuka, winylu, żywicy.
  • Przygotowanie gruntu pod montaż wykładzin.
  • Przygotowanie zaprawy wyrównującej (Egaline).
  • Spawanie wykładzin metodami na gorąco i na zimno, frezowanie, szlifowanie.
  • Obsługa maszyn do montażu i zgrzewania podłóg: maszyna czyszcząca Columbus, frezarka do wykładzin Groover Leister, zgrzewarka podłogowa Leister, zgrzewarka ręczna Triac Leister.

Oferta przyjazna dla osób powyżej 45. roku życia! Aplikuj bezpośrednio do tej pracy lub dołącz do naszego programu praca.weegree.com!

Co oferujemy:

  • Stawkę: 15,076€ brutto/h.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
  • Bezpłatny transport do pracy – dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.
  • Program „Polecaj pracę”za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 3 miesiące, otrzymasz od 150 do 300€.

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia: min. rok w pracy na podobnym stanowisku.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.
  • Dokładności i odpowiedzialności w pracy.
  • Możliwość wjazdu własnym samochodem będzie dodatkowym atutem.

Dodatkowe informacje:

  • Praca od zaraz!
  • Jeśli nie posiadasz wymaganego doświadczenia nie zniechęcaj się! Zaaplikuj a my postaramy się znaleźć pracę dla Ciebie!

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska