Monter stolarki budowlanej (AMS/10/20)

Opis stanowiska:

  • Montaż i demontaż stolarki zewnętrznej i wewnętrznej – głównie okna i drzwi.
  • Materiały to w większości PCV i aluminium. Drewno – rzadziej.
  • Instalowanie i podłączanie zewnętrznych rolet.
  • Obsługa narzędzi stolarskich.
  • Praca na podstawie rysunków technicznych.
  • Praca wyjazdowa w promieniu do 50 km od Liège.

 Co oferujemy:

  • Stawkę: 15,69€ brutto/h.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez nas.
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
  • Bezpłatny transport do pracy – dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.
  • Program „Polecaj pracę” za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 3 miesiące, otrzymasz od 150 do 300€.

 Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na ww. stanowisku.
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego.
  • Samodzielności, dokładności, zapału do pracy.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość języka francuskiego.
  • Prawo jazdy.
  • Możliwość wyjazdu własnym samochodem.

Dodatkowe informacje:

  • Praca od zaraz!
  • Kontakt telefoniczny: +48 660 647 654

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska