Operator CNC (WOP/09/20)

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie zajmującej się produkcją felg samochodowych.
  • Obsługa obrabiarki sterowanej numerycznie.
  • Dokonywanie pomiarów na obrabianym elemencie.
  • Przygotowanie kół do lakierowania.
  • Kontrola jakości oznaczeń grawerowanych zgodnie z fotodokumentacją wad.
  • Kontrola kół o podobnym designie zgodnie z  fotodokumentacją.

Wymagania:

  • Dokładność oraz solidność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy.
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym/czterobrygadowym.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwe premie.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową.
  • Pracę w systemie zmianowym na pełny etat.

Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: Paulina 604 742 505

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska