Operator Maszyn CNC (OMO/03/21)

Dla naszego Klienta – Producenta obudów elektrycznych ze stali nierdzewnej poszukujemy osoby z doświadczeniem na stanowisko Operatora CNC.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i kompetencji w międzynarodowej firmie.
  • Ubezpieczenia grupowe.
  • Wynagrodzenie zgodnie z regulaminem wynagradzania.
  • Premia regulaminowa do 23% podstawy po okresie próbnym.
  • Dofinansowanie z ZFŚS (wczasy pod gruszą, bony-zapomoga świąteczna).

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie zasadnicze zawodowe.
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku.

 Zakres obowiązków:

  • Umiejętność obsługi maszyn cnc/giętarek, pras krawędziowych.
  • Umiejętność obsługi narzędzi wykorzystywanych do obróbki metali.

Decydując się na współpracę z nasza firmą, dostajesz gwarancję stabilności i ciągłości zatrudnienia. Zawsze współpracujemy z firmami, które gwarantują projekty długoterminowe. Jeśli będziesz chciał zmienić pracę, pomożemy Ci w znalezieniu innego pracodawcy, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

Kontakt telefoniczny: +48 604 223 348

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska