Operator-programista CNC (FTN/06/19)

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie zajmującej się projektowaniem, produkcją, konserwacją i wymianą wentylatorów przemysłowych, filtrów i wyciągów.
  • Praca na stanowisku operatora i programisty frezarek ze sterowaniem CTEK KMD 100 oraz tokarek ze sterowaniem Heidenhain.
  • Praca polega na obróbce osi kołnierzy, elementów metalowych.
  • Praca z rysunkiem technicznym 3D.
  • Produkcja jednostkowa, małoseryjna do max 400 mm.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na frezarkach i/lub tokarkach.
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego.
  • Umiejętność pracy na podstawie rysunków technicznych 3D.
  • Wysoka jakość pracy, samodzielność oraz umiejętność pracy w grupie.
  • Własny samochód, mile widziany.

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość podjęcia długofalowej współpracy.
  • Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
  • Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
  • Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
  • Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
  • Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin).
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu do Holandii.

 Informacje dodatkowe:

  • Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52 lub 77 543 18 53.

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska