Operator – programista frezarki CNC (CAP/07/21)

Opis stanowiska:

  • Obsługa frezarek 3,4 i 5 osiowych Mazak (sterowanie mazatrol).
  • Programowanie z pulpitu maszyny.
  • Produkcja części przemysłowych, medycznych, kolejowych itp.
  • Materiały: stal, stal nierdzewna, aluminium, plastik, tytan.
  • Produkcja seryjna od 5 do 500 sztuk.

Co oferujemy:

  • 13-15 euro netto/h (w zależności od doświadczenia)
  • Gwarancję stabilnej pracy.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez nas.
  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 160h.
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
  • Bezpłatny transport do pracy – dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.
  • Program „Polecaj pracę” za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 3 miesiące, otrzymasz od 150 do 300€.

Czego oczekujemy:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy jako programista frezer CNC.
  • Doświadczenie z zakresu programowania maszyn – mile widziane.
  • Komunikatywna znajomość języka francuskiego, niemieckiego lub angielskiego.
  • Dobra znajomość ustawiania i obsługi frezarek.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Dokładność i precyzja w pracy.

Dodatkowe informacje:

  • Kontakt: +48 734 497 065

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska