Operator Skrawalni (OS/06/19)

 Opis stanowiska:

  • Utrzymanie ilości wiórów mokrych zabezpieczających ciągłość produkcji wydziału.
  • Obsługa skrawarki i Korowarki oraz urządzeń pomocniczych.
  • Sukcesywne wymienianie noży.
  • Dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń.
  • Odpowiadanie za jakość wyprodukowanych wiórów.
  • Wypełnianie  raportów zmianowych check listy.

 Wymagania:

  • Podstawowa znajomość Excel. Średnie.
  • Umiejętność pracy z komputerem.
  • Uprawnienia na żuraw stacjonarny.
  • Uprawnienia II S.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność rozwiązywania problemów, decyzyjność.

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne zarobki.
  • Praca w systemie II zmianowym.
  • Stały system wynagrodzeń.
  • Ubrania robocze i buty zapewnia pracodawca.
  • Świadczenia socjalne.

 Dodatkowe informacje:

  • Praca od ZARAZ!
  • Kontakt telefoniczny: +48 604 223 348

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska