Operator wtryskarki (PTS/10/19)

Opis stanowiska:

  • Bieżące naprawy form wtryskowych.
  • Montaż oraz demontaż form wtryskowych.
  • Instalacja i uruchamianie form wtryskowych.
  • Ustawianie parametrów wtrysku.
  • Raportowanie prac, napraw.

Wymagania:

  • Znajomość procesów wtrysku i przetwórstwa tworzyw sztucznych.
  • Znajomość urządzeń pneumatycznych, elektrycznych, hydraulicznych oraz mechanicznych.
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie o profilu technicznym.
  • Znajomość maszyn/narzędzi w zakresie technologii wtrysku.
  • Uprawnienia do obsługi suwnicy.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się organizacji.
  • Udział w nowatorskich projektach w młodym, ambitnym zespole specjalistów.
  • Możliwość rozwoju i szkoleń.
  • Ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach.
  • Stabilne warunki wynagrodzenia.
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Dodatkowe informacje:

Kontakt telefoniczny:

Aleksandra

668 620 176

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska