Pakowacz (P/01/20)

 Opis stanowiska:

  • Praca przy taśmie produkcyjnej w temperaturze 4-6 stopni C.
  • Ręczny załadunek kartonów.
  • Ręczne pakowanie produktu gotowego.
  • Prace porządkowe w obszarze produkcji.
  • Obsługa sprzętu okołoprodukcyjnego (owijarka do palet, wózku paletowe).

 Wymagania:

  • Siła fizyczna.
  • Książeczka sanitarno- epidemiologiczna.
  • Dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej od poniedziałku do piątku.
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego (w przypadku obcokrajowców).

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, kart Multisport.
  • Praca w systemie 3 zmianowym: 6:00, 14:00, 22:00.
  • Stały system wynagrodzeń plus premia frekwencyjna 100 zł/ miesiąc.
  • Ubrania robocze i buty zapewnia pracodawca.
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy.

 Dodatkowe informacje:

  • Praca od ZARAZ!
  • Kontakt telefoniczny: +48 604 223 348

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska