Pokojowa (mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności) (PHK/01/19)

Opis stanowiska:

  • Utrzymywanie czystości w pokojach hotelowych oraz w pomieszczeniach ogólnodostępnych zgodnie z ustalonymi standardami.
  • Uzupełnianie artykułów higienicznych.
  • Przekazywanie odpowiednim osobom uwagi i życzenia gości.

Oczekujemy:

  • Dbałości o szczegóły.
  • Dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.
  • Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę w młodym i energicznym zespole.
  • Niezbędne szkolenie przed przystąpieniem do pracy.

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie aplikacji przez portal lub kontakt telefoniczny
+48539549417

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska