Pokojówka (PAM/05/22)

Opis stanowiska:

  • Praca w hotelach na terenie Amsterdamu na stanowisku pokojówki. Hotele 4 i 5 gwiazdek.
  • Utrzymanie czystości w pomieszczeniach hotelowych (prace porządkowe polegające na: wymianie pościeli i ręczników, zaścielaniu łóżek, czyszczeniu mebli, odkurzaniu pomieszczeń, sprzątaniu łazienek).

Co oferujemy:

  • Możliwość wyjazdu w parach.
  • Stały kontrakt holenderski poprzedzony 2-miesięcznym okresem próbnym.
  • Duża ilość godzin pracy w miesiącu.
  • Gwarancja minimum 30h/tydz.
  • 11.37€ brutto/h + dodatki za pracę zmianową oraz w Święta zgodnie z CAO schoonmaak.
  • 8% wakacyjnego wypłacane raz w roku w maju.
  • Wypłata w każdy pierwszy piątek miesiąca.
  • Każdy hotel zapewnia odzież służbową.
  • Mieszkanie zapewnione odpłatnie przez klienta lub możliwość mieszkania na prywatnym.

Czego wymagamy:

  • Doświadczenie mile widziane, ale nie jest wymagane. W każdym hotelu zapewniane jest tygodniowe szkolenie/trening, pełnopłatne.
  • Znajomość języka angielskiego podstawowa.

Dodatkowe informacje:

  • Mile widziane prawo jazdy.
  • Każdy hotel zapewnia odzież służbową
  • Pracownik zapewnia sam: czarne, wygodne obuwie na płaskiej podeszwie.

Praca od zaraz !

Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 734 497 065

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska