Pomocnik operatora- lakiernia (POL/06/19)

 Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie zleceń produkcyjnych.
  • Czyszczenie nadawacza struktury- kontrola jakości nadawacza.
  • Zabezpieczenie produkcji w odpowiednią ilość pod zlecenie.
  • Współpraca z operatorem w celu eliminacji błędów produkcyjnych- minimalizacja odpadu produkcyjnego.
  • Pomoc przy stanowisku kontroli jakości.
  • Kontrola o stan techniczny.
  • Kontrola magazynu nadawczego struktury pod względem uszkodzeń, czystości, właściwego etykietowania.
  • Wypełnianie raportu ,,Czyszczenia folii raport zmiany”.
  • Szkolenie BHP podległych pracowników.

 Wymagania:

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera.
  • Znajomość języka polskiego.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie min. zawodowe.
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego.
  • Spostrzegawczość, dobra organizacja pracy, dokładność.

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne zarobki.
  • Praca w systemie III zmianowym.
  • Stały system wynagrodzeń.
  • Ubrania robocze i buty zapewnia pracodawca.
  • Atrakcyjny system premii.

 Dodatkowe informacje:

  • Praca od ZARAZ!
  • Kontakt telefoniczny: +48 604 223 348

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska