Pomocnik ślusarza (KM/05/23)

Poszukujemy osób doświadczonych, samodzielnych z umiejętnościami ślusarskimi. Jeśli jesteś osobą zainteresowaną pracą w dynamicznym środowisku, oferujemy Ci możliwość dołączenia do zgranego zespołu i rozwijania swojej kariery jako pomocnik ślusarza.

Opis stanowiska :

  • Praca na produkcji kanałów powietrznych
  • Gięcie, przycinanie oraz wycinanie aluminium
  • Składanie poszczególnych elementów kanałów powietrznych
  • Spawanie punktowe
  • Obsługa maszyn do gięcia i profilowania aluminium

Czego oczekujemy :

  • Kluczowe będzie prawo jazdy kat. B oraz samochód na wyjazd do pracy
  • Podstawowe umiejętności ślusarskie
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn (np. giętarka, wycinarka)
  • Zdolności manualne

 Dodatkowymi atutami będą :

  • Doświadczenie w pracy na produkcji kanałów powietrznych
  • Znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego w stopniu podstawowym

Co otrzymasz w zamian :

  • Stawkę : 11,25€/h netto
  • Gwarancję stabilnej pracy
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • W pełni wyposażone zakwaterowanie ZAPEWNIONE PRZEZ NAS
  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h
  • Program poleceń – 100€ za poleconego pracownika
  • Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych
  • Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę
  • Zwracamy koszty amortyzacji samochodu oraz koszty dojazdu do pracy
  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów – zasadzimy drzewo w Twoim imieniu

Informacje dodatkowe :

  • Kontakt telefoniczny – +48 539 198 295
  • E-mail – m.morzejko@weegree.com

Decydując się na współpracę z nasza firmą, dostajesz gwarancję stabilności i ciągłości zatrudnienia. Zawsze współpracujemy z firmami, które gwarantują projekty długoterminowe. Jeśli będziesz chciał zmienić pracę, pomożemy Ci w znalezieniu innego pracodawcy, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska