Pracownik Administracyjny (j.rosyjski) (IT/07/20)

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie biura zatrudnień pracowników ze wschodu- podpisywanie dokumentów
  • Koordynowanie przyjazdów nowozatrudnionych osób.
  • Pomoc w załatwianiu niezbędnych dokumentów dotyczących legalizacji pobytu i pracy.
  • Telefoniczna oraz mailowa obsług kandydatów oraz pracowników.
  • Realizowanie bieżących zadań związanych z prowadzonymi procesami.

Wymagania:

  • Elastyczność, wysokie umiejętność interpersonalne.
  • Znajomość języka rosyjskiego na poziomie min. B1-B2
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale personalnych, rekrutacji lub administracji.
  • Umiejętność sprawnego planowania- ustalania priorytetów.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+premia)
  • Możliwość rozwoju zawodowego-bardzo samodzielne stanowisko.
  • Bogaty pakiet benefitów (ciepłe posiłki 2 razy w tygodniu, pyszna kawa bez limitu)
  • Możliwość korzystania z siłowni znajdującej się na terenie biura.
  • Przyjazną atmosferę, wsparcie koleżeńskie🙂

Dodatkowe informacje:

kontakt pod numerem telefonu +48539549417

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska