Pracownik biurowy (ABC/05/18)

Opis stanowiska:

  • Wsparcie pracy działu rekrutacyjnego.
  • Telefoniczna obsługa kandydatów.
  • Odbieranie zamawianych połączeń.
  • Przedstawianie aktualnych ofert pracy.
  • Zachęcanie kandydatów do pozostawienia CV.

 Wymagania:

  • Znajomość obsługi komputera.
  • Znajomość pakietu MS Office (bardzo dobra znajomość Excel).
  • Umiejętność korzystania z przeglądarek internetowych.
  • Mile widziana znajomość języka obcego.
  • Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.
  • Zaangażowanie oraz chęć do pracy.

 Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia.
  • Bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, karta Luxmed(prywatne ubezpieczenie medyczne), ubezpieczenie grupowe.
  • Dofinansowanie do pysznych obiadów w czasie pracy.
  • Możliwość bezpłatnego pobytu w Weegree House Karpacz – domu, gdzie odpoczniesz od miejskiego zgiełku i codziennych obowiązków!!!

Dodatkowe informacje:

  • Praca od zaraz.
  • Kontakt telefoniczny: 735-955-643 lub 668-620-176

  • Najnowsze
  • Polecane
  • Według kraju
  • Belgia
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska