Pracownik Biurowy (BW/02/19)

Opis stanowiska:

  • Załatwianie spraw urzędowych.
  • Składanie wniosków na dokumenty zezwalające na pracę i pobyt obcokrajowców (oświadczenia, zezwolenia typ A, karty pobytu)
  • Monitorowanie ważności dokumentów, prace administracyjne.
  • Kontakt z klientami (działy HR/kadr)  i udzielanie im informacji na temat statusu dokumentów jego pracowników.
  • Działania promocyjne, organizacja giełd pracy, uczestnictwo w targach pracy.

Wymagania:

  • Znajomość pakietu MS Office
  • Odpowiedzialność, sumienność, dokładność.
  • Umiejętność zarządzania czasem
  • Znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego min. B2
  • Znajomość języka polskiego na poziomie min. B2

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia.
  • Bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe.
  • Bardzo rozwojowe samodzielne stanowisko.

Dodatkowe informacje:

  • tel:  539 549 417
  • e.szenk@weegree.com

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska