Pracownik Biurowy (PB/02/20)

Na tym stanowisku oferujemy:

  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.
  • Stałe wynagrodzenie plus system prowizyjny.
  • Pakiet szkoleń produktowych.
  • Możliwość rozwoju oraz awansu.
  • Stabilne zatrudnienie (okres próbny-umowa zlecenie, następnie umowa o pracę).
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie ofert produktowych.
  • Kontakt z dostawcami krajowymi oraz zagranicznymi (wysyłanie zapytań, sprawdzanie dostępności materiałów).
  • Kontakt z inwestorami oraz firmami wykonawczymi.
  • Uzupełnianie treści na stronie www oraz portalach społecznościowych.

Czego oczekujemy od Ciebie wymagania:

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel.
  • Umiejętność zarządzania czasem.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Skrupulatności i sumienności w działaniu.
  • Mile widziane doświadczenie w e-marketingu.

Dodatkowe informacje:

  • tel:  604 223 348
  • a.staniul@weegree.com

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska