Pracownik magazynu (MPM/10/17)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy.
  • Pracę w systemie trzyzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) od poniedziałku do piątku.
  • Pracę w miłej atmosferze.
  • Szansę zdobycia cennego doświadczenia.
  • Dodatkowo płatne nadgodziny.
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju.
  • Bezpłatny przewóz pracowniczy z miejscowości Chorzów (centrum), Świętochłowice (Polna), Ruda Śląska (okolice McDonalds).

Wymagania:

  • Sumienność, dokładność, staranność.
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B.
  • Gotowość do pracy zmianowej.
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • Dbałość o szczegóły, zdolności manualne.
  • Chęć do pracy.

Opis stanowiska:

  • Bieżąca obsługa magazynu – przyjmowanie, rozmieszczanie, kompletowanie i wydawanie towarów zgodnie z przyjętymi standardami.
  • Realizacja zamówień towaru.
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki.
  • Zapewnienie terminowej realizacji zadań.
  • Dbanie o porządek i organizację własnego stanowiska pracy.

Dodatkowe informacje:

  • PRACA OD ZARAZ!
  • Kontakt telefoniczny:

Aleksandra

668 620 176

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska