Pracownik produkcji/drukarz (MPD/09/17)

Nie musisz mieć doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy!

Opis stanowiska:

  • Realizacja zamówień zgodnie z planem produkcyjnym.
  • Przestrzeganie standardów jakościowych oraz wydajnościowych.
  • Wykonywanie nadruków na zlecony towar.
  • Współpraca z innymi działami firmy.
  • Prace pomocnicze oraz samodzielne przy obsłudze maszyn drukujących.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność.
  • Zdolności manualne.
  • Dbałość o szczegóły.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy.
  • Pracę w systemie trzyzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) od poniedziałku do piątku.
  • Pracę w miłej atmosferze.
  • Szansę zdobycia cennego doświadczenia.
  • Dodatkowo płatne nadgodziny.
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju.
  • Bezpłatny przewóz pracowniczy z miejscowości Chorzów (centrum), Świętochłowice (Polna), Ruda Śląska (okolice McDonalds).

Dodatkowe informacje:

  • Praca OD ZARAZ.
  • Zadzwoń lub napisz SMS-a o treści „PRACA RUDA ŚLĄSKA”, a my oddzwonimy.
  • Kontakt telefoniczny: 882-167-625

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska