Pracownik Produkcji Masarni (Wędzarz) (PPM/02/20)

 Opis stanowiska:

  • Porcjowanie mięsa wieprzowego na elementy.
  • Obsługa zautomatyzowanych maszyn.
  • Pomoc przy produkcji wędlin i mięsa (rozdrabnianie, mieszanie, nadziewanie, wieszanie na kijach)
  • Obsługa maszyn do nakładania siatek oraz osłonek na elementy wieprzowe.
  • Obsługa systemu myjącego na zakładzie.

 Wymagania:

  • Zdolności manualne.
  • Książeczka sanitarno- epidemiologiczna.
  • Zaangażowanie, chęć do pracy.
  • Samodzielność, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (możliwe przyuczenie dla osób bez doświadczenia)

 Oferujemy:

  • Praca jednozmianowa
  • Praca na hali (mikroklimat zimny)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie (w okresie przyuczenia), następnie umowy o pracę.
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy, również ubrania robocze.

 Dodatkowe informacje:

  • Praca od ZARAZ!
  • Kontakt telefoniczny: 604 223 348

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska