Pracownik produkcji (OB/05/23)

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyny do produkcji papieru (ustawianie pod zamówienia, kontrola działania, czyszczenie).
  • Kontrola jakości produkowanych formatów kartonowych.
  • Układanie formatek na paletach oraz ich załadunek.
  • Praca 3 zmianowa.

Co będzie Ci potrzebne na stanowisku?

  • Sprawność fizyczna.
  • Doświadczenie w pracy jako pakowacz.
  • Łatwość liczenia.
  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy.
  • Mile widziane uprawnienia na załadunek, tzw. Ladeschein.
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1-B2 (średnio-zaawansowany).
  • Własny samochód.

 Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie 10-11€ netto/godzina.
  • Gwarancję stabilnej pracy.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.
  • Bezpłatny transport do pracy – dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.

Masz pytania odnośnie tej lub innej oferty?

Zadzwoń: 880 571 183 lub napisz: p.burek@weegree.com

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska