Pracownik Produkcji (Operator Maszyn) (OMK/06/18)

 Opis stanowiska:

  • Obsługa linii produkcyjnej.
  • Dobieranie odpowiednich parametrów pracy maszyny.
  • Nadzór nad procesem technologicznym.
  • Kontrola działania maszyny.
  • Utrzymywanie linii produkcyjnej w należytej sprawności i czystosci.

 Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych prac.
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera.
  • Mile widziane wykształcenie techniczne.

 Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w renomowanej firmie.
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Podstawę wynagrodzenia + 700zł dodatku za pracę w ruchu ciągłym
  • Ubrania robocze.
  • Wszystkie narzędzia niezbędne do pracy.

 Dodatkowe informacje:

  • Praca od ZARAZ!
  • Kontakt telefoniczny: +48 604 223 348

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska