fbpx Weegree – dostarczanie specjalistów to nasza specjalność

Pracownik Produkcji (Operator Maszyn) (SKA/03/19)

 Opis stanowiska:

  • Obsługa linii produkcyjnej.
  • Dobieranie odpowiednich parametrów pracy maszyny.
  • Nadzór nad procesem technologicznym.
  • Kontrola działania maszyny.
  • Utrzymywanie linii produkcyjnej w należytej sprawności i czystosci.

 Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych prac.
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera.
  • Mile widziane wykształcenie techniczne.

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę w systemie II zmianowym (zmiany po 12 godzin- dwa dni od 6-18, dwa dni wolne, dwa dni 18-6, dwa dni wolne).
  • Bogaty socjal (Karta Multisport,Pakiet Lux Med,Lekcje języka angielskiego).
  • Premię uznaniową.
  • Premię za brak absencji chorobowej.

 Dodatkowe informacje:

  • Praca od ZARAZ!
  • Kontakt telefoniczny: +48 660 647 215