Pracownik produkcyjny (SE/05/22)

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie zajmującej się produkcją systemów przeciwsłonecznych.
  • Prace pomocnicze przy montażu drzwi, ścianek i bram.
  • Realizacja zleceń produkcyjnych.
  • Obsługa urządzeń pomiarowych.
  • Wizualna kontrola jakości.
  • Dbanie o ciągłość produkcji oraz porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Dokładność, sumienność, zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Zdolności manualne.
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

Oferujemy:

  • Stawkę 20,50 zł brutto/h!
  • Pracę w systemie 3-zmianowym.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z wieloletnim doświadczeniem i o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Przyjazną atmosferę w zespole.
  • Odpowiednie wdrożenie i przyuczenie pod wymogi stanowiska.

 Dodatkowe informacje:

Kontakt telefoniczny:+48 604 742 505

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska