Product Manager (PM/07/19)

 Opis stanowiska:

  • Współpraca z producentem.
  • Analiza i kontrola rynku pod względem oferowanych cen zakupu.
  • Przygotowanie zamówień oraz ustalania finalne ceny zakupu.
  • Planowanie oraz rozdysponowanie budżetów marketingowych.
  • Bezpośrednie zaangażowanie w negocjacje z dużymi klientami w Polsce za pośrednictwem Przedstawicieli handlowych.
  • Przygotowanie kampanii dla kanału autoryzowanych partnerów.
  • Przygotowanie planów sprzedażowych dla RMS oraz kanału Dealerów.
  • Kontrola dostaw.
  • Kontrola zamówionych opon przez klientów pod względem dostępnych opon na magazynie (częste zmiany SAP dostarczanych opon w trakcie sezonu).
  • Rozliczanie budżetów wsparcia hurtowego z producentami.

 Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku.
  • Doświadczenie w prowadzeniu kontroli stanów magazynowych.
  • Bardzo rozwiniętą umiejętność analitycznego myślenia.
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń/prezentacji produktowych dla klientów.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2-C1).
  • Dobra znajomość MS Excel.
  • Czynne prawo jazdy kat B.

 Oferujemy:

  • Samodzielne, bardzo rozwojowe stanowisko.
  • Pracę w firmie, która jest liderem na rynku.
  • Dużą elastyczność w działaniu.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki.
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy.

Więcej informacji pod nr tel: 539 549 417

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska