Product Manager (PML/11/22)

 Opis stanowiska:

  • Analiza i kontrola rynku pod względem oferowanych cen zakupu.
  • Analiza grup docelowych i ich potrzeb
  • Opracowanie planów rozwoju produktu.
  • Przygotowanie zamówień oraz ustalania finalne ceny zakupu.
  • Analiza e-commerce.
  • Przygotowanie kampanii dla kanału autoryzowanych partnerów.
  • Tworzenie analiz finansowych dla poszczególnych produktów.
  • Eliminacja ewentualnych wad produktu.
  • Podejmowanie działań podnoszących poziom sprzedaży.
  • Ustalenie zapotrzebowania klientów.
  • Nawiązywanie relacji z dostawcami.

 Wymagania:

  • Doświadczenie na w przynajmniej jednej z podanych kategorii: meble twarde, meble tapicerowane, wyposażenie wnętrz (akcesoria), oświetlenie, meble ogrodowe, armatura łazienkowa.
  • Znajomość aktualnych trendów wnętrzarskich i poczucie estetyki.
  • Intuicja biznesowa i umiejętność myślenia strategicznego, reaserchu.
  • Umiejętność  efektywnego prowadzenia projektów.
  • Umiejętności matematyczne (finansowe), negocjacyjne i analityczne.
  • Zdeterminowanie, pasja, otwartość na wyzwania i nastawienie na wynik.
  • Umiejętność komunikacji i współpracy w zespole.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2-C1).
  • Dobra znajomość MS Excel.
  • Mile widziane doświadczenie w e-commerce.

 Oferujemy:

  • Pracę w zwinnym zespole – samodzielność i bezpośredni wpływ na wyniki
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + comiesięczna premia.
  • Wsparcie innych członków zespołu.
  • Dużą elastyczność w działaniu.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki.
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy.
  • Nowoczesne, klimatyczne biuro z dużym tarasem w bezpośrednim sąsiedztwie Silesia City Center Katowice.

Więcej informacji pod nr tel: 604 742 505

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska