Programista C# Junior

Opis stanowiska:

  • Programowanie obiektowe w języku C# w środowisku Visual Studio.
  • Pisanie dokumentacji.
  • Analiza wymagań klienta.
  • Obsługa klienta w trakcie i po realizacji projektu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Znajomość języka C# w tym bibliotek (MFC,STL).
  • Umiejętność programowania pod systemem Windows w MS Visual Studio w języku C#.
  • Znajomość .Net, WPF, WinForms i wzorca projektowego MVVM.
  • Umiejętność programowania aplikacji wielowątkowych.
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego.
  • Dodatkowym atutem będzie:
    • umiejętność programowania aplikacji bazodanowych (MS SQL Server);
    • umiejętność programowania webservice’ów i aplikacji mobilnych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od doświadczenia zawodowego)

Zapraszamy do aplikowania absolwentów z niewielkim doświadczeniem!

Więcej informacji pod nr te: 539 549 417

  • Najnowsze
  • Polecane
  • Według kraju
  • Belgia
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska