Programista tokarki CNC Haas (Fanuc) (FTF/03/20)

 Opis stanowiska:

  • Samodzielne programowanie i obsługa 2-osiowej tokarki CNC HAAS SL-20 z sterowaniem FANUC.
  • Wybór materiałów z magazynu, przygotowanie, obróbka na maszynie CNC.
  • Praca z rysunkiem technicznym oraz narzędziami pomiarowymi.
  • Samodzielnie wykonywanie elementów opierających się na konkretnych rozmiarach  i rysunkach w odpowiednim czasie oraz ich wykończenie.
  • Szlifowanie elementów i gotowego produktu.
  • Praca na materiałach takich jak: stal, aluminium i materiały sztuczne.
  • Produkcja jednostkowa, małoseryjna.
  • Konserwacja maszyny, gdy zachodzi potrzeba.

Co oferujemy:

  • Stawkę 12€-14€ netto/h (w zależności od doświadczenia).
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez nas.
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
  • Bezpłatny transport do pracy – dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.
  • Program „Polecaj pracę” za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 3 miesiące, otrzymasz od 150 do 300€.

Czego wymagamy:

  • Doświadczenia: minimum 3 lata w pracy na tokarce Haas ze sterowaniem Fanuc.
  • Znajomości materiałów i szybkości cięcia.
  • Doświadczenia przy obróbce metalu i stali.
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego.
  • Wysokiej jakości pracy, dokładności, rzetelności, samodzielności!

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego.
  • Możliwość wyjazdu własnym samochodem.

Informacje dodatkowe:

  • Kontakt telefoniczny: +48 77 543 18 52 lub +48 735 969 230.
  • Jeśli nie posiadasz wymaganego doświadczenia nie zniechęcaj się! Zaaplikuj a my postaramy się znaleźć pracę dla Ciebie!

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska