Python/GoLang Engineer

Dla naszego klienta z branży IT poszukujemy Python/GoLang Engineer do pracy w biurze w Białymstoku.

Praca w zespole 4 osobowym.

Opis stanowiska:

  • Projekt – rozwiązanie umożliwiające zarządzanie dużą ilością danych w chmurze.
  • Współpraca z zespołem developerów z USA.
  • Projektowanie, tworzenie i rozwijanie systemu.

Wymagania:

  • Python/GoLang Engineer
  • SQL
  • Linux
  • GIT

Mile widziane:

  • Docker,
  • Azure
  • AWS
  • Jenkins

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat,
  • stawka 6.500 – 10.000 netto przy B2B
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • ubezpieczenie zdrowotne

Wyślij swoje CV na recruitment.it@weegree.com lub kliknij „Aplikuj”

Aplikuj teraz Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury tej i przyszłych rekrutacji - zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

  • Najnowsze
  • Polecane
  • Według kraju
  • Belgia
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska