Sales Officer- Rynek Belgijski (język flamandzki lub francuski) (BF/10/18)

Obowiązki:

  • Realizacja kluczowych projektów realizowanych na rynku belgijskim.
  • Kreowanie i wdrażanie usprawnień.
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na terenie Belgii.
  • Definiowanie standardów, wdrażanie planów.
  • Wprowadzanie działań, mających na celu zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług z zakresu pracy tymczasowej.

Szukamy kogoś, kto:

  • Biegle posługuje się językiem flamandzkim lub francuskim.
  • Ma doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Jest nastawiony na osiąganie jak najwyższych wyników.
  • Posiada doświadczenie zarówno w sprzedaży, jak i w koordynowaniu projektu.
  • Jest osobą pełną energii, gotową do realizacji ambitnych zadań.
  • Jest gotowa na częste wyjazdy zagraniczne.

Pracując w Weegree zyskujesz:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
  • Pracę w kreatywnym i zgranym zespole.
  • Szansę na ogromny rozwój zawodowy.
  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.
  • Dofinansowanie do karty Multisport, pakietu Luxmed i ubezpieczenia grupowego,  a także obiadów w czasie pracy.
  • Dopłatę do lekcji języków obcych na terenie biura.
  • Możliwość odpoczynku w naszym domu w górach Weegree House Karpacz zupełnie za darmo!
  • Dopłatę za każdy kilometr, który pokonasz do pracy na rowerze.

Więcej informacji pod numerem telefonu:

+48532755496

  • Najnowsze
  • Polecane
  • Według kraju
  • Belgia
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska