Samodzielna/y Księgowa/y (KS/0520)

Opis stanowiska:

  • Praca z pełną dokumentacją księgową.
  • Zapewnianie dokładnych i terminowych rozliczeń miesięcznych.
  • Sporządzanie oraz przekazywanie wszystkich raportów oraz deklaracji podatkowych, deklaracji VAT lokalnym i krajowym urzędom podatkowym.
  • Weryfikacja poprawności i kompletności dokumentów księgowych.
  • Samodzielne dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Mile widziane wykształcenie wyższe z zakresu: ekonomia, finanse, rachunkowość.
  • Praktyczna znajomość bieżących przepisów prawa podatkowego (VAT, CIT) oraz prawa pracy.
  • Znajomość MS Office.
  • Mile widziana znajomość systemu COMRACH ERP XL
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Sumienność, dokładność.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie+system premiowy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego-liczne szkolenia i kursy!
  • Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia.
  • Dofinansowanie do pysznych obiadów w czasie pracy.
  • Korzystanie z siłowni na terenie biura- 24h za darmo!

Cenimy różnorodność, zachęcamy do aplikowania osoby w różnym wieku, niepełnosprawne oraz powracające na rynek pracy.

 Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska