Ślusarz Narzędziowy (OPS/04/21)

Opis stanowiska:

  • Naprawa i utrzymanie ruchu tłoczników na wydziale tłoczni poprzez obsługę warsztatowych ręcznych/elektrycznych/pneumatycznych narzędzi obróbczych oraz ślusarskich.
  • Przygotowanie tłoczników do produkcji (regeneracja).
  • Wprowadzanie modyfikacji do tłoczników.
  • Podstawowa obsługa obrabiarek konwencjonalnych (szlifierki, tokarki, frezarki).

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Mile widziane doświadczenie warsztatowe jako ślusarz.
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi.
  • Umiejętność obsługi frezarki i tokarki konwencjonalnej.
  • Umiejętność obróbki ręcznej i pasowania elementów.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej, rozwijającej się firmie.
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie (2800 zł brutto plus 1000 zł premia).
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w systemie zmianowym na pełny etat.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Decydując się na współpracę z nasza firmą, dostajesz gwarancję stabilności i ciągłości zatrudnienia. Zawsze współpracujemy z firmami, które gwarantują projekty długoterminowe. Jeśli będziesz chciał zmienić pracę, pomożemy Ci w znalezieniu innego pracodawcy, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

Kontakt telefoniczny: +48 604 223 348, +48 604 742 505

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska