Ślusarz narzędziowy (SNN/03/18)

Opis stanowiska:

  • Dokonywanie regeneracji i napraw form odlewniczych.
  • Dokonywanie pomiarów w celu oceny stanu oprzyrządowania.
  • Dokonywanie przeglądów prewencyjnych.
  • Ścisła współpraca z obszarem odlewni.
  • Praca z rysunkami technicznymi form odlewniczych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy mechanicznej i przy obróbce skrawaniem.
  • Znajomość narzędzi obróbczych.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami.
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premię.
  • Pracę w renomowanej firmie na długi okres.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Bogaty pakiet socjalny (bonusy świąteczne, ubezpieczenie grupowe, darmowa siłownia na terenie zakładu)

Dodatkowe informacje:

Kontakt pod numerem telefonu: +48532755496

Aplikuj teraz Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury tej i przyszłych rekrutacji - zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

  • Najnowsze
  • Polecane
  • Według kraju
  • Belgia
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska