Ślusarz/Pomocnik Ślusarza – Prefabrykaty (BEDE/02/21)

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie zbrojenia.
  • Przygotowanie konstrukcji.
  • Drobne prace ślusarskie.

Co oferujemy:

  • Stawka: 12€ netto/h + 10€ netto za każdy przepracowany dzień.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.
  • Narzędzia do pracy
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku..
  • Siły fizycznej i chęci do pracy.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
  • Możliwość wyjazdu własnym samochodem.

Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny:  + 48 662 173 718.
  • Praca od zaraz

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska