Ślusarz (STK/06/22)

Opis stanowiska:

  • Firma specjalizuje się w konstrukcjach stalowych.
  • Praca na podstawie rysunku technicznego.
  • Sczepianie elementów.
  • Praca na materiale S235 + S355.
  • Praca na stanowisku w hali produkcyjnej.

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie: 14-14,50 €/h NETTO.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Możliwość nadgodzin.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.
  • Zwrot kosztów wyjazdu do Niemiec w wysokości do 100€ po przepracowaniu 160h.
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę polskiego koordynatora przez cały okres trwania projektu.

Czego oczekujemy?

  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Umiejętność sczepiania.
  • Wymagane doświadczenie na stanowisku ślusarz.
  • Mile widziana komunikatywna znajomość j. niemieckiego.
  • Mile widziane podstawy spawania.
  • Mile widziany aktualny certyfikat spawalniczy.

  • Kontakt telefoniczny: +48 728 369 326
  • PRACA OD ZARAZ!

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska