Spawacz (TIG) / Operator Maszyn CNC (STIG/09/20)

Na tym stanowisku oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowej firmie.
  • Ubezpieczenia grupowe.

Czego wymagamy:

  • Mile widziane wykształcenie zasadnicze zawodowe.
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Mile widziane aktualne uprawnienia spawalnicze.
  • Podstawowa obsługa komputera.

Zadania:

  • Spawanie blachy metodą TIG (grubość blachy 1,5: 2 mm).
  • Łączenie elementów metalowych za pomocą spawów punktowych wg załączonej dokumentacji.
  • Umiejętność obsługi maszyn CNC/giętarek, pras krawędziowych.
  • Umiejętność obsługi narzędzi wykorzystywanych do obróbki metali.

Kontakt telefoniczny:

Agnieszka 604 223 348

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska