Specjalista ds. Administracji w biurze marketingu

Opis stanowiska:

  • Wsparcie administracyjne w realizacji zadań działu sprzedaży oraz marketingu.
  • Tworzenie raportów i zestawień związanych z zajmowanym stanowiskiem.
  • Działania promocyjne w kanałach społecznościowych.
  • Dbałość o właściwy obieg dokumentów oraz informacji w firmie.
  • Aktywny udział w targach, eventach, spotkaniach tematycznych.

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (administracja/marketing).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, na poziomie min. B2.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność.
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego-liczne szkolenia i kursu!
  • Atrakcyjny system benefitów pozapłacowych.
  • Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia.

Dodatkowe informacje:

kontakt pod numerem telefonu +48539549417

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska