Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska (SS/01/20)

 Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa firmy w zakresie BHP oraz ochrony środowiska.
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników zakładu z zakresu BHP i ochrony środowiska.
  • Raportowanie emisji zanieczyszczeń do środowiska.
  • Sprawowanie kontroli nad ważnością badań lekarskich i szkoleń BHP.
  • Współpraca z organami kontroli zewnętrznej.
  • Wdrażanie procedur związanych z BHP i ochroną środowiska.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (zarządzanie BHP lub ochrona środowiska).
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Praktyczna znajomość wymogów prawnych w zakresie BHP, ppoż, ochrony środowiska.
  • Znajomość MS Office.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność.

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się organizacji.
  • Udział w nowatorskich projektach w młodym, ambitnym zespole specjalistów.
  • Możliwość rozwoju i szkoleń.
  • Stabilne warunki wynagrodzenia.
  • Ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach.

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska