Specjalista ds. gwarancji (SGP/04/21)

 Opis stanowiska:

  • Rozpatrywanie reklamacji oraz gwarancji w firmie motoryzacyjnej.
  • Ścisła współpraca z działem technicznym.
  • Monitorowanie zamówień.
  • Weryfikacja zgłoszeń gwarancyjnych.
  • Kompleksowe załatwianie formalności oraz kontrola wniosków.
  • Praca z systemem CRM.
  • Doskonalenie procesu reklamacji oraz wdrażanie nowych rozwiązań.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym z obsługą Klienta.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
  • Rozwinięte umiejętności organizacyjne oraz komunikacyjne.
  • Proaktywność, samodzielność, efektywność.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office.
  • Umiejętność pracy w zespole.

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie.
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, darmowy parking).
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej.

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska