Specjalista ds. Informacji Biznesowej PRACA ZDALNA (REZ/10/18)

Twoje przyszłe obowiązki:

  • Analiza rynku pod kątem poszukiwania nowych klientów.
  • Tworzenie bazy potencjalnych klientów.
  • Analiza konkurencji.
  • Wyszukiwanie informacji dotyczących branż, trendów, sytuacji konkurencyjnej w różnych sektorach rynku.
  • Analizowanie i porządkowanie uzyskanych danych.
  • Tworzenie raportów na potrzeby wewnętrzne w postaci prezentacji i tabel.

Czego wymagamy?

  •  Zacięcia w poszukiwaniu informacji.
  • Dokładności i umiejętności pracy bez nadzoru- home office.
  • Wysokiej motywacji do ciągłego samodoskonalenia.
  • Wykształcenia średniego (mile widziane wyższe ekonomiczne).
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy tworzeniu analizy danych.
  • Orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

W zamian oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat.
  • Długotrwałą współpracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
  • Elastyczne godziny pracy w trybie home office- sam decydujesz w jakich godzinach pracujesz.
  • Wsparcie merytoryczne ze strony przełożonych.

Zadzwoń, jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji:

Adrianna Knura +48532755496

  • Najnowsze
  • Polecane
  • Według kraju
  • Belgia
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska