Specjalista ds. Kadr i Płac (OP/06/20)

Opis stanowiska:

  • Praca z dokumentacją dotyczącą zatrudnienia.
  • Sporządzanie list płac oraz naliczanie wynagrodzeń.
  • Prowadzenie akt osobowych.
  • Nadzorowanie ważności badań lekarskich, urlopów, szkoleń BHP oraz innych dokumentów.
  • Sporządzanie umów cywilnoprawnych, umów o pracę oraz świadectw pracy.
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, US.

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku kadrowo-płacowym.
  • Mile widziane wykształcenie wyższe z zakresu: ekonomia, finanse, rachunkowość.
  • Znajomość przepisów z zakresu rozliczania wynagrodzeń, ubezpieczeń społecznych, prawa pracy.
  • Znajomość MS Office oraz Płatnik.
  • Znajomość programu Optima będzie dodatkowym atutem.
  • Sumienność, dokładność.
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+premia)
  • Możliwość rozwoju zawodowego-liczne szkolenia i kursy!
  • Bogaty pakiet benefitów (ciepłe posiłki 2 razy w tygodniu, pyszna kawa bez limitu)
  • Możliwość korzystania z siłowni znajdującej się na terenie biura.
  • Przyjazną atmosferę, wsparcie koleżeńskie🙂

Cenimy różnorodność, zachęcamy do aplikowania osoby w różnym wieku, niepełnosprawne oraz powracające na rynek pracy.

Dodatkowe informacje:

kontakt pod numerem telefonu +48539549417

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska