Specjalista ds. Nieruchomości (FG/10/20)

 Opis stanowiska:

  • Optymalizacja kosztów utrzymania posiadanych nieruchomości.
  • Wyszukiwanie ofert najmu oraz kupna nieruchomości.
  • Negocjowanie umów najmu/ kupna oraz nadzór nad ich finalizacją.
  • Systematyczne raportowanie wyników pracy, kontakt z pracownikami innych działów.
  • Dbałość o dokumentację, stan liczników oraz kontrola stanu technicznego.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w branży nieruchomości.
  • Pozytywne nastawienie, chęć uczenia się.
  • Bardzo dobra organizacji pracy.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie min. B2-C1 (mile widziana)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, pełny etat, umowa o pracę.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Benefity pozapłacowe: karta sportowa, ubezpieczenie
  • Pracę w młodym zespole gdzie ciągle się wzajemnie uczymy!
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy.
  • Biuro w centrum Opola.
  • Pracę nasyconą wyzwaniami i rozwojem!
  • Korzystanie z siłowni znajdującej się na terenie biura oraz usług fizjoterapeuty.
  • Dofinansowanie do posiłków.

Więcej informacji pod nr tel: 539 549 417

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska