Specjalista ds. pomiarów 3D (PD 06/19)

Opis stanowiska:

  • Dbałość o wdrażanie i utrzymywanie wymagań jakościowych klientów.
  • Nadzór nad pracownikami w zakresie kontroli.
  • Nadzór nad sprzętem kontrolno- pomiarowym.
  • Pomiar i zatwierdzanie pierwszych sztuk (wzorcowanie dla klienta oraz produkcja seryjna).
  • Szkolenia pracowników, aktualizowanie informacji na temat wymogów jakościowych.
  • Dokumentowanie wyników kontroli, analiza danych, opracowywanie raportów 8D.
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych, udział w audytach zewnętrznych.
  • Kontakt z klientem w zakresie wymagań jakościowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w dziale kontroli jakości w firmie produkcyjnej (preferowana obróbka metali).
  • Umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych.
  • Umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, czujnik zegarowy, wysokościomierz), znajomość obsługi  urządzeń  pomiarowych 3D i ich  programowanie.
  • Znajomość standardów ISO 9001, IATF 16949 (ISO TS).
  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie min. B2.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie+premie
  • Liczne świadczenia urlopowe, świąteczne.
  • Umowę o pracę.
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy.

Dodatkowe informacje:

Więcej informacji pod nr tel: 539 549 417

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska