Specjalista ds. rekrutacji (język rosyjski) (CP/05/21)

Opis stanowiska:

  • Samodzielna realizacja procesu rekrutacji (redagowanie i publikacja ogłoszeń, pozyskiwanie i selekcja kandydatów, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych).
  • Rekrutacja pracowników na stanowiska niskiego i średniego szczebla.
  • Przygotowywanie raportów na temat kandydatów.
  • Przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do zatrudnienia pracownika.
  • Realizowanie bieżących zadań związanych z prowadzonymi procesami.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w rekrutacji pracowników.
  • Znajomość języka rosyjskiego na poziomie C1,  znajomość języka polskiego na poziomie min. B1.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych.
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi.
  • Mile widziany obywatel/ka Białorusi.

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa+premie).
  • Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia.
  • Dofinansowanie do pysznych obiadów w czasie pracy.
  • Korzystanie z pokoju relaksu w którym znajdziesz m.in. konsolę, okulus, kanapy, fotel do masażu, dart, piłkarzyki, karaoke.
  • Korzystanie z bogato wyposażonej siłowni znajdującej się na terenie biura!
  • Dodatek do pensji za dojeżdżanie do pracy rowerem!
  • Chcesz zobaczyć swoje miejsce pracy? Wybierz się na spacer po siedzibie Weegree! – http://weegree.com/files/bankfoto/weegree_prezentacja/index.html

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

 Więcej informacji pod nr te: 539 549 417

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska