Specjalista ds. Relacji i Sprzedaży (rynek niemiecki) DSZ/04/21

 Opis stanowiska:

  • Realizacja projektów sprzedażowych w branży rekrutacyjnej oraz pracy tymczasowej.
  • Bieżące zarządzanie relacjami z klientami (obsługa kluczowych klientów oraz pozyskiwanie nowych).
  • Analiza rynku pod kątem branży HR.
  • Realizacja strategii sprzedażowej firmy.
  • Przygotowywanie ofert dla klienta oraz prowadzenie prezentacji produktowych.
  • Negocjowanie umów oraz nadzór nad ich finalizacją.
  • Systematyczne raportowanie wyników pracy, kontakt z pracownikami innych działów.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B  (niekonieczne, wszystkiego nauczymy 🙂
  • Pozytywne nastawienie, chęć uczenia się.
  • Dobra organizacji pracy.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Wysokie nastawienie na realizację celów.
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. C1

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+prowizje).
  • Grupowe ubezpieczenie
  • Korzystanie z pokoju relaksu, w którym znajdziesz m.in. konsolę, Oculus, wygodne kanapy, fotel do masażu, dart, piłkarzyki, karaoke, hoverboardy, drona i wiele innych!
  • Korzystanie z bogato wyposażonej siłowni znajdującej się na terenie biura-24h na dobę za darmo!
  • Możliwość pobytu w Weegree House Karpacz – domu, gdzie odpoczniesz od miejskiego zgiełku i codziennych obowiązków.
  • Dofinansowanie do dojazdów rowerem do pracy- 0,75 zł za kilometr:)
  • Nowoczesne biuro w centrum miasta z własnym parkingiem.

 Dodatkowe informacje:

  • Więcej informacji pod nr tel: +48 532 768 399

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska