Specjalista ds. Sprzedaży (DM/01/23)

Jakie będą Twoje główne zadania?

  • Pozyskiwanie klientów z branży pracy tymczasowej na terenie Niemiec
  • Opieka nad pozyskanymi klientami przez cały okres trwania współpracy
  • Koordynowanie procesów związanych z obsługą klienta
  • Regularne wyjazdy w zagraniczne delegacje – sam będziesz mógł zarządzać ich częstotliwością
  • Docelowo zbudujesz swój zespół składający się z 5 osób 😉

Co pomoże odnaleźć Ci się na tym stanowisku?

  • Biegła znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy i dyspozycyjność do zagranicznych wyjazdów w delegacje na terenie UE
  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy z celem i umiejętności negocjacyjne

Co oferujemy w zamian?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie +  bogaty system prowizyjny
  • Kursy i szkolenia wspierające Twój ciągły rozwój
  • Przyjazny proces wdrożeniowy oraz wsparcie doświadczonego zespołu
  • Pracę zdalną, hybrydową bądź stacjonarną
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowania do dojazdów do pracy na rowerze
  • Masaż w godzinach pracy
  • Darmowy dostęp do siłowni na terenie biura 24/7
  • Dofinansowania do codziennych obiadów

Chcesz poznać więcej szczegółów? Zadzwoń lub napisz 532 768 399.

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska